Rubriky

+420 602 824 281
IMG_7676.jpg
Vítejte!
Vítejte v Lenzi světě!

Ve světě kabelek, taštiček, výšivek, které zdobí kabelky a vytváří tak jejich jedinečnost. Originální střihy, návrhy a kvalitní zpracování je pro mě důležité.

Ráda bych se vám tu představila. Dlouho jsem hledala to, co mě baví. Hledala jsem však příliš daleko od sebe. Jeden citát praví: " To, co hledáš, najdeš uvnitř sebe "
Látky byly vždy moje velká láska. Látky a s nimi spoustu možností, to je můj svět, který nemá hranice...

Lákalo mě vyzkoušet si ušít vlastní kabelku. Začala jsem pak dělat další, jen tak pro radost. Baví mě hrát si při tom s barvami, dělat si své vlastní originální návrhy a pak do detailu kabelku zpracovat, neustále vylepšovat a jít dál a dál. Všechno to pro mě byla výzva začít dělat radost nejen sobě, ale i vám!!!

Nápady i látky přibývaly. K tomu jsem si pořídila vyšívací stroj a obzor se mi ještě víc rozšířil :-). Se strojem přišla spousta možností se kterými se tu ráda prezentuji - má vlastní originální tvorba. K tomu bych ještě přidala mé oblíbené designové látky od různých návrhářů z celého světa.

Velké poděkování patří manželovi, který mě neustále podporuje, děkuji sama sobě, dětem, celé rodině a přátelům za to, kde jsem. Díky Lenka!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one